Home » טיפולי כירורגיה פלסטית » הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

מהי צניחת העפעפיים?

הרמת עפעפיים ללא ניתוח זו שיטת טיפול אסתטית שנחשבת לפופולרית מאוד בארץ ובעולם. טיפול מסוג זה מתאים למטופלים ולמטופלות המעוניינים לשפר את מראה הפנים ובמיוחד המראה של סביבת העיניים, ללא צורך בזמן ההחלמה משמעותי וללא צורך בסיכונים הנובעים מהליך אסתטי כירורגי. תחילה, נאמר כמה מילים על צניחת עפעפיים, מהי ומה משמעותה. 

צניחת העפעפיים מתייחסת על פי רוב לצניחת העפעף העליון, מצב שיכול להשפיע על עין אחת או על שתיהן גם יחד. בשפת היומיום, זה מה שרבים מכנים "עפעפיים נפולים".

השפעתן של עפעפיים מסוג זה עשויה להיות אסתטית בלבד אך לעיתים נלווית לכך הפרעה של ממש בראייה. הצניחה יכולה לנבוע מסיבות שונות, לרבות תהליכי הזדקנות, גורמים מולדים, נזק קודם לשרירים או לעצבים, ואף שימוש מתמשך בעדשות מגע.

במאמר זה נדון על:

סוגי צניחת עפעפיים

ניתן לסווג אל צניחת העפעפיים לשני סוגים עיקריים:

השרירים האחראים להרמת העפעף או תפקוד לקוי שלהם. מצב מהסוג הזה עשוי להיות מולד או תוצאה של הזדקנות, פציעה, או מצבים רפואיים שונים. הסיכוי לחוות סוג כזה של צניחת עפעפיים עולה עקב היסטוריה משפחתית, בעקבות ניתוח עיניים, או כאשר ידועות הפרעות נוירולוגיות.

עם הזמן העור סביב העיניים יכול לאבד את גמישותו. במקביל, מצבורי השומן התת עורי יכולים להתרחב. התוצאה היא מראה כבד ושמוט על העפעפיים. מצב זה קשור בעיקר לתהליכי ההזדקנות הטבעיים שכולנו חווים.

מאמר נוסף שעשוי לעניין אתכם | מדוע נוצרים קמטים? >>

מהן השיטות להרמת עפעפיים ללא ניתוח?

מטופלים רבים מגלים עניין באפשרות של הרמת עפעפיים ללא ניתוח. פתרון מהסוג הזה מהווה חלופה לא פולשנית ביחס לניתוח. שיטות להרמת עפעפיים ללא ניתוח כוללות למשל:

4 השיטות להרמת עפעפיים ללא ניתוח

שימוש בחומרי מילוי בהזרקה
הזרקת בוטוקס TLV מדיקל
הזרקת בוטוקס
טיפולי לייזר TLV מדיקל
טיפולי לייזר
הרמה בחוטים TLV מדיקל
הרמה בחוטים

כיצד משפיע הגיל על העפעפיים?

גיל הוא כאמור גורם מאוד מרכזי במראה העפעפיים הנוכחי שלנו. ככל שאנו מתבגרים, העור מאבד מגמישותו, ומצבורי השומן הופכים בולטים יותר. התוצאה היא עפעפיים נפולים.

בנוסף, השרירים התומכים בעפעפיים נחלשים עם הזמן, וגם זה עשוי לתרום להתפתחות צניחת העפעפיים. שינויים כאלה יכולים להשפיע על המראה ואף להשפיע על הראייה, ולכן מטופלים רבים מחפשים פתרון יעיל שנותן תוצאות לאורך זמן.

מי יכול לעבור טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח?

טיפולי הרמת עפעפיים ללא ניתוח מתאימים למטופלים הסובלים מצניחת עפעפיים קלה עד בינונית, בפרט למעדיפים גישה פחות פולשנית.

מועמדים אידיאליים הם מטופלים במצב בריאותי כללי טוב, המבינים היטב למה לצפות (לאחר שיחה עם הרופא) כלומר יש להם ציפיות מציאותיות לגבי התוצאות. חשוב לא למהר, להתייעץ עם מנתח פלסטי שיכין עבורכם את תוכנית הטיפול מתאימה ביותר עבורכם. 

למידע אודות ניתוח הרמת עפעפיים >>

יתרונות הרמת עפעפיים ללא ניתוח

הנחיות לאחר טיפולי הרמת עפעפיים

לאחר ביצוע טיפול של הרמת עפעפיים חשוב לשמור היטב על הנחיות הרופא המטפל. הקפדה על הנחיות תוכל להבטיח התאוששות מהירה וקלה יותר. אלה מספר הנחיות נפוצות לאחר הטיפול:

מנוחה והתאוששות

למרות שהטיפול שאיננו ניתוחי נעשה ללא הרדמה, הקצו זמן למנוחה והתאוששות כמיטב הרגשתכם. זה יהיה רעיון טוב להימנע מפעילויות מאומצות סמוך לאחר הטיפול. 

קומפרסים קרים

אם אתם מזהים נפיחות מסויימת באזור המטופל, ניתן לקרר את המקום באמצעות קומפרסים קרים. זה מסייע להקלה מקומית והרגעת נפיחות. אין צורך וגם לא מומלץ להניח קרח. 

שימוש בכרית

ניתן לישון על גבי כרית מוגבהת. זה יכול לסייע נגד נפיחות מקומית. 

אם מרגישים יובש בעיניים, תוכלו להתייעץ עם הרופא לגבי שימוש בטיפות כדי להקל על יובש או אי נוחות. רצוי להימנע משפשוף העיניים ומהרכבת עדשות מגע מיד לאחר הטיפול.

הגיעו למעקב אצל הרופא במידת הצורך. כמו כן יש לפנות מידית לרופא או למרכז הרפואי, עם כל תופעה שמעוררת אי נוחות או דאגה. 

הרמת עפעפיים – רק במרפאה עם ניסיון ומטופלים מרוצים!

מתעניינים או מתעניינות בטיפולים של הרמת עפעפיים ללא ניתוח? לרשותכם המרכז הרפואי TLV medical, מרכז רפואי איכותי, מתקדם, בעל ניסיון עשיר וצוות בכיר.

במרפאה מנוסה ואיכותית מסוגה תוכלו ליהנות מתוכנית טיפול מותאמת אישית, ליווי אישי ומקצועי צמוד לאורך כל הדרך. הבחירה במרפאה הנכונה לצורך טיפולי הרמת עפעפיים ללא ניתוח היא המפתח הנכון לתוצאה מוצלחת! TLV Medical מעמידה לרשותכם צוות מיומן, אנשי מקצוע מנוסים, המקפידים על סטנדרט הטיפול הגבוה ביותר לאורך כל התהליך.

מגיע לכם מענה אישי, שקיפות מלאה החל מהייעוץ הראשוני ועד לפגישת המעקב שלאחר הטיפול. המחויבות והמקצועיות הופכים את המרכז לבחירה פופולרית למטופלים שרוצים ליהנות ממראה צעיר יותר, על ידי הרמת עפעפיים בשיטות נבחרות וללא ניתוח.

עשוי לעניין אתכם | ניתוח מתיחת פנים >>

הרופאים שמבצעים את הטיפול

במרכז הרפואי TLV מדיקל סנטר מצויד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבדיקה, אבחון וטיפול בכל הקשור לבריאות צוואר הרחם. וזאת, כמובן, באמצעות הרופאים ואנשי המקצוע המובילים בתחום.

את מוזמנת לפנות אלינו לקבלת לפרטים נוספים או לקביעת תור

TLV מדיקל סנטר

TLV מדיקל סנטר

מרכז כירורגי רב תחומי, המציע סטנדרט טיפולי מן השורה הראשונה מכל היבט: אנושי, שירותי, רפואי וטכנולוגי.
המרכז נוסד בשנת 2015 על ידי ד"ר מיכאל ברר ועינב אדיב-ברר והינו בבעלות פרטית ובפיקוח משרד הבריאות.

טיפולים נוספים - כירורגיה פלסטית

עודפי עור
ניתוח הסרת עודף עור

פתיח מה נחשב לעודף עור? איך נוצר עור עודף בגוף? באילו סיטואציות מומלץ לשקול לבצע ניתוח הסרת עור עודף? איך הניתוח מתבצע בפועל? סיכונים ותופעות

למידע נוסף >>
טשטוש קמטים בפנים
טשטוש קמטים בפנים

מדוע נוצרים קמטים? קהל היעד לטשטוש קמטים סוגי טיפול לטשטוש קמטים בפנים כיצד למנוע קמטים בפנים? השפעות פסיכולוגיות לקביעת פגישת ייעוץ מדוע נוצרים קמטים? אחת

למידע נוסף >>
תמונה להמחשה הגדלת חזה
הגדלת חזה

מהו ניתוח הגדלת חזה? כיצד מתבצע ניתוח הגדלת חזה? לפני הניתוח אחרי הניתוח הנחיות נוספות לאחרי ניתוח הגדלת חזה ניתוח הגדלת חזה – סיבוכים אפשריים

למידע נוסף >>
תמונה במהלך ניתוח של הרמת עפעפיים
הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים מהו ניתוח הרמת עפעפיים? כיצד מתבצע ניתוח הרמת עפעפיים? הרמת עפעפיים תחתונים לפני ואחרי הניתוח סיבוכים אפשריים גורמי סיכון טיפולים נוספים חדרי

למידע נוסף >>

קופות החולים וחברות הביטוח שבהסדר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

גינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ד"ר יונתן ווגמן

ד"ר אמיר שרעבי

ד״ר אלישע אופירם

ד"ר זאב אפרת

ד"ר אבי אברג'ל

ד”ר שקמה בר-און

פרופ' ישראל מייזנר

ד”ר ליאור דרוקר

לקביעת תור פרטי ומהיר

או השאירו פרטים

פרופ' רפפורט הרי

פרופ' הדני משה

פרופ' בן אמיתי

פרופ' אוריאל איתן

ד״ר שלומית קורן

פרופ' שגיא הרנוף

ד״ר רני ברנע

דר' רוברטו שפיגלמן

ד״ר קרן רגב

ד״ר נעה אפרת בן ברוך

ד״ר חובב תבור

ד״ר זאב קציר

ד״ר אבי גולדפרב

ד״ר אהרון מנחם

ד״ר ארנון אגמון

מומחים בגינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

מומחים בכירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

כירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​