Home » טיפולי כירורגיה פלסטית » הצערת העור: הדרך לעור קורן ומוצק יותר

הצערת העור: הדרך לעור קורן ומוצק יותר

לאורך חיינו עובר העור שינויים משינויים שונים. במידה רבה משמש העור כ"שכבת הגנה" בפני קרינה, זיהומים וגורמים מזיקים אחרים. כל ההשפעות הסביבתיות המצטברות, לצד הזדקנות טבעית של גופנו, מובילים להתפתחות סימני הזדקנות על רקמת העור.

אלה סימני גיל שכמובן היינו שמחים להיפטר מהם. ההשפעות של הזמן החולף, החשיפה לשמש, סטרס רגשי וגורמים אחרים, מצטברים ועלולים לגרום לעור שלנו להיראות עייף, פחות זוהר ובקיצור, פחות צעיר. אבל יש מה לעשות. 

התעוררתם בוקר אחד ולא הייתם מרוצים מהדמות שבמראה? הזוהר של עור צעיר החל לדהות, מופיעים קמטוטים, קמטים, פיגמנטציה או גוון עור לא אחיד?

זה הזמן וזה המקום להבין יותר על הצערת העור בכלל ועל הצערת עור הפנים בפרט. ישנם טיפולים חדשניים מסוגים שונים, שמטרתם להצעיר ולהחיות את העור שלך (וזה נוגע הן לנשים והן לגברים).

במאמר זה נדון על:

מהי הצערת העור ואילו טיפולים עכשוויים נחשבים לאפקטיביים

הצערת העור איננה סוג אחד של טיפול כי אם כמה וכמה אפשרויות שאפשר לקחת בחשבון. טיפולי הצערת עור הפנים ובכלל, הצערת העור, יכולים לטפל במגוון תסמינים, כגון קמטוטים, קמטים, נזקי השמש, צלקות בשל פצעי בגרות (אקנה) ועוד.

עולם הרפואה האסתטית עבר כברת דרך עצומה וניתן לראות התקדמות במלחמה בסימני ההזדקנות. על מנת להשיג עור חלק יותר ובעל מראה צעיר וזוהר יותר (מיצוק העור), ניתן לשקול את הטיפולים הללו:

מהי טכנולוגיית גלי רדיו להצעת העור ומתי משתמשים בה?

טכנולוגיית גלי רדיו משמעותה טיפול בתדרי רדיו (RF). זו טכניקה לא פולשנית להצערת העור, על בסיס אנרגיית חום מבוקרת. גלי הרדיו ממוקדים בקולגן, בשכבות העמוקות של העור (אנרגיה זו ממריצה את ייצור הקולגן הטבעי).

טכנולוגיית גלי הרדיו ידועה ביכולתה להשיג תוצאות משמעותיות של הצערת עור הפנים, עם מינימום אי נוחות וללא צורך בתקופת החלמה משמעותית. התוצאה של הטיפול, עור מתוח ומוצק יותר, פחות קמטים ושיפור נוסף במרקם העור. טכנולוגיית גלי רדיו להצערת העור משמשת לטיפול במגוון בעיות עור:

האם הצערת העור כואבת ולמי הטיפול פחות יתאים

אחד היתרונות הראויים לציון בטיפולי הצערת העור, לרבות טכנולוגיית גלי הרדיו, הוא מינימום השפעות לוואי, אי נוחות או כאב. טיפול בגלי רדיו נחשב כמעט לנטול כאבים, כאשר רוב המטופלים והמטופלות מרגישים לא יותר מחמימות מקומית ועקצוץ כתגובה להפעלת המכשיר.

אמנם ייתכנו השפעות כגון מעט אדמומיות קלה ונפיחות, אך מדובר בתופעות שחולפות כבר לאחר מספר שעות, בדרך כלל. התוצאות אולי לא תמיד מקבילות למתיחת פנים כירוגית, אבל התוצאות לא כרוכות בזמן החלמה רציני וכאמור, אי הנוחות שולית. 

אף כי הצערת העור בשיטות השונות מתאימה למגוון רחב של אנשים, לא ניתן לומר שהטיפול יתאים לכולם. הטיפול פחות יתאים למטופלים הסובלים ממצבים רפואיים כגון הפרעות אוטואימוניות, זיהומים בעור, היסטוריה רפואית של הצטלקויות חמורות.

לנשים בהריון (או מניקות), רצוי לדחות את הטיפולים לשלב מאוחר יותר. לקבלת ייעוץ פרטני, בחירת הטיפולים המיטביים והבנת האפשרויות, מוזמנים ומוזמנות לפנות ל- tlv medical- מרכז רפואי אישי.

האם הצערת העור כואבת ולמי הטיפול פחות יתאים tlv medical- מרכז רפואי אישי

אילו הכנות נדרשות לפני הצערת העור ובתוך כמה זמן רואים תוצאות?

לקראת טיפולי הצערת העור, נדרשות כמה הכנות. למשל: 

חשוב למעט ככל שאפשר בחשיפה לקרינה לפני ואחרי טיפולי הצערת העור.  כוויות מחשיפה מוגזמת לשמש עלולים לגרום לסיבוכים וירידה באיכות הטיפול.

בהמלצת הרופא, אתם עשויים להפסיק שימוש בתרופות מסוימות, שכרוכות בסיכון מוגבר לדימום. הרופא יסביר הכל על התרופות שיש להפסיק ליטול באופן זמני.

שתייה מרובה תורמת למקסימום לחות בעור, החשובה לשיפור תוצאות הטיפול. רצוי להתחיל לשתות יותר מים, כמה ימים לפני קבלת הטיפול. 

יתכן שיהיה בנוסף צורך להפסיק שימוש בתכשירי טיפוח מסוימים לפני הטיפול, בכדי להשיג אפקט מקסימלי ולמניעת גירוי עור. 

לגבי המועד שבו אתן או אתם צפויים לראות תוצאות, זה תלוי מאוד בסוג הטיפול ובגורמים נוספים. ככלל, טיפולי פילינג עשויים להראות שיפור משמעותי כבר לאחר טיפול יחיד.

הליכים שונים, כגון טיפולים המעודדים ייצור קולגן (על בסיס גלי רדיו), עשויים להצריך סדרה של טיפולים, עם מרווחים של שבועות בין אחד לשני. בדרך כלל תוכלו לצפות לשיפור הדרגתי במראה העור, בתוך שבועות עד חודשים.

למה לבחור ב-tlv medical להצעת עור הפנים

כשמדובר בהצערת עור הפנים והצעת העור בכלל, לא רק שיטת הטיפול משחקת תפקיד מרכזי. לא פחות חשוב, לבחור את המרכז הרפואי הנכון ואת הצוות הנבחר. TLV Medical הוא מרכז רפואי מוביל, בגישה אישית.

במרכז הרפואי מבצעים בקביעות מגוון רחב של טיפולים והליכים אסתטיים במיטב השיטות החדישות, למיצוק, הצערה וחידוש העור. 

tlv medical אימצו טכנולוגיה חדשנית, לרווחת המטופלים והמטופלות. הצוות המובחר מצויד בניסיון עשיר, בהכשרה מקיפה ושמירה על התעדכנות מתמדת במידע מקצועי ובטכניקות חדשניות.

לרשותכם טיפול מותאם אישית, משום שכל מטופל וכל מטופלת הינם בעלי מאפיינים המיוחדים להם. פה שמים דגש על היסטוריה רפואית, סוג העור, ציפיות המטופלים ושקיפות מלאה. 

מחפשים מקום בעל רקורד מצוין, ניסיון עשיר בטיפולי הצערת העור וצוות מוביל מסוגו?  TLV Medical, המרכז הרפואי רב המוניטין, שחותר להעניק לכם את מראה העור הצעיר והגמיש יותר. אנו מקווים המידע שקראתם הועיל לכם וכעת, אתם צעד אחד קרוב יותר למטרה – עור צעיר, מוצק וזוהר יותר.

הרופאים שמבצעים את הטיפול

המרכז הרפואי TLV מדיקל סנטר מצויד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבדיקה, אבחון וטיפול בכל הקשור לבריאות צוואר הרחם. וזאת, כמובן, באמצעות הרופאים ואנשי המקצוע המובילים בתחום.

 

את מוזמנת לפנות אלינו לקבלת לפרטים נוספים או לקביעת תור

TLV מדיקל סנטר

TLV מדיקל סנטר

מרכז כירורגי רב תחומי, המציע סטנדרט טיפולי מן השורה הראשונה מכל היבט: אנושי, שירותי, רפואי וטכנולוגי.
המרכז נוסד בשנת 2015 על ידי ד"ר מיכאל ברר ועינב אדיב-ברר והינו בבעלות פרטית ובפיקוח משרד הבריאות.

טיפולים נוספים - כירורגיה פלסטית

תמונה של סימונים לקראת ניתוח להרמת חזה
הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה מהו ניתוח הרמת חזה? כיצד מתבצע ניתוח להרמת חזה? לפני הניתוח אחרי הניתוח ניתוח הרמת חזה – סיבוכים אפשריים חדרי הניתוח שלנו

למידע נוסף >>
מטופלת אשר שירטטו לה על הפנים מידות לפני מתיחת פנים
ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים מה זה ניתוח מתיחת פנים? כיצד מתבצע ניתוח מתיחת פנים? לפני הניתוח אחרי הניתוח ניתוח מתיחת פנים – סיבוכים אפשריים חדרי הניתוח

למידע נוסף >>

קופות החולים וחברות הביטוח שבהסדר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

גינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ד"ר יונתן ווגמן

ד"ר אמיר שרעבי

ד״ר אלישע אופירם

ד"ר זאב אפרת

ד"ר אבי אברג'ל

ד”ר שקמה בר-און

פרופ' ישראל מייזנר

ד”ר ליאור דרוקר

לקביעת תור פרטי ומהיר

או השאירו פרטים

פרופ' רפפורט הרי

פרופ' הדני משה

פרופ' בן אמיתי

פרופ' אוריאל איתן

ד״ר שלומית קורן

פרופ' שגיא הרנוף

ד״ר רני ברנע

דר' רוברטו שפיגלמן

ד״ר קרן רגב

ד״ר נעה אפרת בן ברוך

ד״ר חובב תבור

ד״ר זאב קציר

ד״ר אבי גולדפרב

ד״ר אהרון מנחם

ד״ר ארנון אגמון

מומחים בגינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

מומחים בכירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

כירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​