חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Home » טיפולי גינקולוגיה » פלסטיקה וגינאלית

פלסטיקה וגינאלית

פלסטיקה וגינאלית

נשים רבות לא מרוצות ממראה הפות והנרתיק שלהן ונבוכות מאד מכדי לדבר על זה. זה פוגע בביטחון העצמי העצמי, בהנאה מיחסי מין ואף עלול לפגוע בתפקוד היומיומי שלהן. נושא זה אינו מדובר כל כך. נשים נבוכות מאד לדבר על זה עם חברות ועל כן, לא  מודעות שיש פתרונות וטיפולים אסתטיים לשיפור מראה הווגינה.

אנו ביחידה לאסתטיקה וגינלית מציעים מגוון ניתוחים  לשיפור מראה תחת הקטגוריה של פלסטיקה וגינאלית, וזו יכולה להשיב נשים לתפקוד מיני מלא, וליצור מראה משופר ואסתטי.

ניתוח וגינאלי – מדוע?

טבעי שהיום, כאשר המודעות למראה החיצוני גדלה, ורבים עושים טיפולים אסתטיים ופלסטים לשנות את מה במפריע להם,  טבעי שגם יעשו שינויים לאיברים האינטימיים – הפות, הערווה והנרתיק.

אין ספק כי במיוחד במקרים אלה – לתחושת הביטחון העצמי יש השפעה מכרעת על התפקוד המיני. אין גם ספק כי חיי מין מספקים ומהנים משפיעים לטובה הדרך בה אנו חווים את חיינו.

באילו ליקויים וגינאליים ניתן לטפל?

פלסטיקה ואגינאלית מסייעת לנשים אשר סובלות מעוותים או מומים מלידה ואף מומים שנוצרו לאחר מכן, הקשורים בדרך כלל לתקופה המתרחשת בתום לידה.

דוגמאות שכיחות של ליקויים: נרתיק צר, חוסר בנרתיק, נרתיק כפול, חסימה בנרתיק ועוד. חלק מהליקויים מקשים בפן האסתטי ואילו אחרים אינם מאפשרים תפקוד מיני תקין.

ניתוחי פלסטיקה ואגינלית נפוצים

פלסטיקה ואגינאלית מסייעת לנשים אשר סובלות מעוותים או מומים מלידה ואף מומים שנוצרו לאחר מכן, הקשורים בדרך כלל לתקופה המתרחשת בתום לידה.

דוגמאות שכיחות של ליקויים: נרתיק צר, חוסר בנרתיק, נרתיק כפול, חסימה בנרתיק ועוד. חלק מהליקויים מקשים בפן האסתטי ואילו אחרים אינם מאפשרים תפקוד מיני תקין.

ניתוח לתיקון (הצרה או הרחבה) של פתח הנרתיק – תחת קטגורייה זו נכללים שלושה ניתוחים עיקריים: ניתוח להצרת פתח הנרתיק, ניתוח להרחבת פתח הנרתיק, ניתוח להצרת הנרתיק כולו. הצורך בסוג כזה של ניתוחים נובע משינויים בנרתיק המתרחשים לאחר לידה. בהליך ניתוחי קצר, אשר אורך כ-30 דקות, ניתן לתקן את הנושא. ניתוח זה נעשה תוך הרדמה חלקית או מלאה.

ניתוחים לצורך עיצוב של שפתי הפות (לביופלסטיקה) – יש נשים אשר שפתי הפות החיצוניות או הפנימיות שלהן אינן בגודל פרופורציונאלי – מה שמקשה עליהן גם ליהנות ממין וגם בתפקוד יומיומי. באמצעות ניתוח לעיצוב, מתיחה או הצרה של שפתי הפות ניתן להגיע למידה הרצויה מבחינת המטופלת. זהו ניתוח המבוצע באופן חד פעמי, ותוצאותיו נשמרות למשך כל תקופת החיים. אורך הניתוח כ- 45 דקות, כאשר ניתן לבצע אותו בהרדמה כללית או הרדמה אזורית.

ניתוח לצורך שיחזור של קרום הבתולין – סוג נפוץ נוסף של ניתוח פלסטיקה ואגינלית מיועד עבור נשים המעוניינות לשחזר את קרום הבתולין שלהן. הניתוח נפוץ במיוחד בחברות בהן קיימת חשיבות לשמירה על קרום הבתולין עד לאחר הנישואין.

אחרי הניתוח

אחד היתרונות הגדולים של הניתוחים הללו הוא היכולת לחזור לשגרה במהירות. ברוב המקרים מדובר בפתרון אידיאלי – אלה ניתוחים שאינם מורכבים במיוחד, משך הניתוח קצר, והמטופלת יכולה להשתחרר לביתה בתוך זמן קצר מתום הניתוח.

הרופאים שמבצעים את הניתוח

המרכז הרפואי TLV מדיקל סנטר מצויד במיטב החידושים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר לביצוע מגוון רחב של ניתוחי פלסטיקה וגינאלית. זאת, כמובן, לצד הרופאים ואנשי המקצוע המובילים בתחום.

את מוזמנת לפנות אלינו לקבלת לפרטים נוספים או לקביעת תור

TLV מדיקל סנטר

מרכז כירורגי רב תחומי, המציע סטנדרט טיפולי מן השורה הראשונה מכל היבט: אנושי, שירותי, רפואי וטכנולוגי. המרכז נוסד בשנת 2015 על ידי ד"ר מיכאל ברר ועינב אדיב-ברר והינו בבעלות פרטית ובפיקוח משרד הבריאות.

טיפולים נוספים - גינקולוגיה

תסמונת אשרמן

תסמינים לתסמונת אשרמן אבחון תסמונת אשרמן עם היסטרוסקופיה אבחנתית תסמונת אשרמן מונעת הריון? היסטרוסקופיה ניתוחית: הפתרון להידבקויות ברחם סיבוכים לאחר הניתוח סיכונים ותופעות לוואי מה

למידע נוסף >>
דליפת מי שפיר

הסיכונים בדליפת מי שפיר זיהוי הדליפה בזמן כמות תקינה של מי שפיר בדיקת כמות מי השפיר מתי הגיע הזמן לפנות לרופא? טיפול ביחידת הגיניקולוגיה של

למידע נוסף >>
נוזל ברחם

מהו נוזל ברחם? הסיבות להימצאות נוזל ברחם תסמינים של נוזל ברחם הסיכונים של הימצאות נוזל ברחם האם נוזל ברחם יכול לפגוע בסיכוי שלי להיכנס להריון?

למידע נוסף >>

קופות החולים וחברות הביטוח שבהסדר

גינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ד"ר יונתן ווגמן

ד"ר אמיר שרעבי

ד״ר אלישע אופירם

ד"ר זאב אפרת

ד"ר אבי אברג'ל

ד”ר שקמה בר-און

פרופ' ישראל מייזנר

ד”ר ליאור דרוקר

לקביעת תור פרטי ומהיר

או השאירו פרטים

פרופ' רפפורט הרי

פרופ' הדני משה

פרופ' בן אמיתי

פרופ' אוריאל איתן

ד״ר שלומית קורן

פרופ' שגיא הרנוף

ד״ר רני ברנע

דר' רוברטו שפיגלמן

ד״ר קרן רגב

ד״ר נעה אפרת בן ברוך

ד״ר חובב תבור

ד״ר זאב קציר

ד״ר אבי גולדפרב

ד״ר אהרון מנחם

ד״ר ארנון אגמון

מומחים בגינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

מומחים בכירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

כירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​