פלסטיקה ואגינלית

תמונה להמחשה פלסטיקה ואגינלית

נשים רבות סובלות ממצב של ליקוי באזור הפות והנרתיק, אך לאור המבוכה מהנושא ממאנות לשוחח על כך. ליקויים מסוג זה יכולים ליצור קושי תפקודי וקושי המתבטא בירידה בביטחון העצמי – עקב ליקוי אסתטי. כיום ניתן לטפל בליקויים באזור הווגינה באמצעות ניתוחים. פלסטיקה ואגינאלית יכולה להשיב נשים לתפקוד מלא, וליצור מראה משופר בעשרות מונים.

תמונה להמחשה פלסטיקה ואגינלית

סוגים שונים של ליקויים והגורמים להם

פלסטיקה ואגינאלית מסייעת לנשים אשר סובלות מעוותים או מומים מלידה ואף מומים שנוצרו לאחר מכן, לרוב קשורים לתקופה המתרחשת בתום לידה. דוגמאות שכיחות של ליקויים: נרתיק צר, חוסר בנרתיק, נרתיק כפול, חסימה בנרתיק. כאמור יש ליקויים אשר מקשים בפן האסתטי ויש ליקויים אשר אינם מאפשרים תפקוד תקין.

ניתוחי פלסטיקה ואגינלית נפוצים

  • ניתוח לתיקון (הצרה או הרחבה) של פתח הנרתיק – תחת קטגוריית ניתוחים זו קיימים שלושה ניתוחים עיקריים. ניתוח להצרת פתח הנרתיק, ניתוח להרחבת פתח הנרתיק, ניתוח להצרת הנרתיק כולו. הצורך בסוג כזה של ניתוחים נובע משינויים בנרתיק המתרחשים לאחר לידה. בתהליך ניתוחי קצר, אשר אורך כשלושים דקות, ניתן לתקן את הנושא. ניתוח זה נעשה תוך הרדמה חלקית או מלאה.
  • ניתוחים לצורך עיצוב של שפתי הפות – יש נשים אשר שפתי הפת החיצוניות או הפנימיות שלהן אינן בגודל פרופורציונאלי, דבר אשר מקשה עליהן הן ביכולת ההנאה המינית והן ביכולת תפקוד יום יומית. באמצעות ניתוח לעיצוב, מתיחה או הצרה של שפתיים, ניתן להגיע למידה הרצויה מבחינת המטופלת. זהו ניתוח אשר יש לבצע באופן חד פעמי, ותוצאותיו נשמרות למשך כל תקופת החיים. אורך הניתוח כ- 45 דקות, כאשר ניתן לבצע אותו בהרדמה כללית או הרדמה אזורית.
  • ניתוח לצורך שיחזור של קרום הבתולין – סוג נפוץ נוסף של ניתוח פלסטיקה ואגינאלית מיועד עבור נשים המעוניינות לשחזר את קרום הבתולין שלהן. הניתוח נפוץ במיוחד בחברות בהן קיימת חשיבות לשמירה על קרום הבתולין עד לאחר הנישואין.

חזרה לשגרה במהירות

בניתוחים בתחום זה קיימים יתרונות גדולים, והם מהווים פתרון אידיאלי עבור נשים הסובלות מליקויים באזור הווגינה.  הם אינם מורכבים במיוחד, משך הניתוח קצר, והמטופלת יכולה להשתחרר לביתה זמן קצר מתום הניתוח.

למידע נוסף על פלסטיקה וגינאלית – מאת ד"ר מיכאל ברר

תמונה להמחשה פלסטיקה ואגינלית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

ד"ר יונתן ווגמן

ד"ר אמיר שרעבי

ד״ר אלישע אופירם

ד"ר זאב אפרת

ד"ר אבי אברג'ל

ד”ר שקמה בר-און

פרופ' ישראל מייזנר

ד”ר ליאור דרוקר

לקביעת תור פרטי ומהיר

או השאירו פרטים

פרופ' רפפורט הרי

פרופ' הדני משה

פרופ' בן אמיתי

פרופ' אוריאל איתן

ד״ר שלומית קורן

פרופ' שגיא הרנוף

ד״ר רני ברנע

דר' רוברטו שפיגלמן

ד״ר קרן רגב

ד״ר נעה אפרת בן ברוך

ד״ר חובב תבור

ד״ר זאב קציר

ד״ר אבי גולדפרב

ד״ר אהרון מנחם

ד״ר ארנון אגמון

מומחים בגינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

מומחים בכירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

גינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

כירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​