Home » טיפולי גינקולוגיה » פלסטיקה וגינאלית

פלסטיקה וגינאלית

פלסטיקה וגינאלית

נשים רבות סובלות ממצב של ליקוי באזור הפות והנרתיק, אך נבוכות מכדי לשוחח על כך, או לבדוק אם וכיצד לטפל. העניין הוא שליקויים מסוג זה יכולים ליצור ירידה בביטחון העצמי שעלולה אף להוביל לקושי תפקודי. חשוב שתדעי כי היום – יותר מתמיד – ניתן לטפל בליקויים באזור הווגינה באמצעות ניתוחים הנמצאים תחת הקטגוריה של פלסטיקה וגינאלית, וזו יכולה להשיב נשים לתפקוד מיני מלא, וליצור מראה משופר בעשרות מונים.

ניתוח וגינאלי – מדוע?

אך טבעי הוא שהיום, כאשר האכפתיות מהמראה החיצוני מובילה רבות ורבים לעשות מעשה ולשנות את מה שמפריע – גם למראה החיצוני של האיברים האינטימיים – הפות, הערווה והנרתיק – יש חשיבות גדולה.

אין ספק כי במיוחד במקרים אלה – לתחושת הביטחון העצמי יש השפעה מכרעת על התפקוד המיני. אין גם ספק כי חיי מין מספקים ומהנים משפיעים לטובה הדרך בה אנו חווים את חיינו.

באילו ליקויים וגינאליים ניתן לטפל?

פלסטיקה ואגינאלית מסייעת לנשים אשר סובלות מעוותים או מומים מלידה ואף מומים שנוצרו לאחר מכן, הקשורים בדרך כלל לתקופה המתרחשת בתום לידה.

דוגמאות שכיחות של ליקויים: נרתיק צר, חוסר בנרתיק, נרתיק כפול, חסימה בנרתיק ועוד. חלק מהליקויים מקשים בפן האסתטי ואילו אחרים אינם מאפשרים תפקוד מיני תקין.

ניתוחי פלסטיקה ואגינלית נפוצים

פלסטיקה ואגינאלית מסייעת לנשים אשר סובלות מעוותים או מומים מלידה ואף מומים שנוצרו לאחר מכן, הקשורים בדרך כלל לתקופה המתרחשת בתום לידה.

דוגמאות שכיחות של ליקויים: נרתיק צר, חוסר בנרתיק, נרתיק כפול, חסימה בנרתיק ועוד. חלק מהליקויים מקשים בפן האסתטי ואילו אחרים אינם מאפשרים תפקוד מיני תקין.

ניתוח לתיקון (הצרה או הרחבה) של פתח הנרתיק – תחת קטגורייה זו נכללים שלושה ניתוחים עיקריים: ניתוח להצרת פתח הנרתיק, ניתוח להרחבת פתח הנרתיק, ניתוח להצרת הנרתיק כולו. הצורך בסוג כזה של ניתוחים נובע משינויים בנרתיק המתרחשים לאחר לידה. בהליך ניתוחי קצר, אשר אורך כ-30 דקות, ניתן לתקן את הנושא. ניתוח זה נעשה תוך הרדמה חלקית או מלאה.

ניתוחים לצורך עיצוב של שפתי הפות (לביופלסטיקה) – יש נשים אשר שפתי הפות החיצוניות או הפנימיות שלהן אינן בגודל פרופורציונאלי – מה שמקשה עליהן גם ליהנות ממין וגם בתפקוד יומיומי. באמצעות ניתוח לעיצוב, מתיחה או הצרה של שפתי הפות ניתן להגיע למידה הרצויה מבחינת המטופלת. זהו ניתוח המבוצע באופן חד פעמי, ותוצאותיו נשמרות למשך כל תקופת החיים. אורך הניתוח כ- 45 דקות, כאשר ניתן לבצע אותו בהרדמה כללית או הרדמה אזורית.

ניתוח לצורך שיחזור של קרום הבתולין – סוג נפוץ נוסף של ניתוח פלסטיקה ואגינלית מיועד עבור נשים המעוניינות לשחזר את קרום הבתולין שלהן. הניתוח נפוץ במיוחד בחברות בהן קיימת חשיבות לשמירה על קרום הבתולין עד לאחר הנישואין.

אחרי הניתוח

אחד היתרונות הגדולים של הניתוחים הללו הוא היכולת לחזור לשגרה במהירות. ברוב המקרים מדובר בפתרון אידיאלי – אלה ניתוחים שאינם מורכבים במיוחד, משך הניתוח קצר, והמטופלת יכולה להשתחרר לביתה בתוך זמן קצר מתום הניתוח.

הרופאים שמבצעים את הניתוח

המרכז הרפואי TLV מדיקל סנטר מצויד במיטב החידושים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר לביצוע מגוון רחב של ניתוחי פלסטיקה וגינאלית. זאת, כמובן, לצד הרופאים ואנשי המקצוע המובילים בתחום.

את מוזמנת לפנות אלינו לקבלת לפרטים נוספים או לקביעת תור

תמונה של ד"ר גלעד רטן

ד"ר גלעד רטן

מומחיות: מיילדות וגינקולוגיה תת התמחות – היסטרוסקופיה רקע ותקציר סיים התמחות ברפואת נשים בבית החולים

קראו עוד »

ד"ר עמוס בר

מומחיות: מיילדות וגניקולוגיה רקע ותקציר ד"ר עמוס בר הינו מומחה בגניקולוגיה ומיילדות, דיקור מי שפיר,

קראו עוד »
תמונה של ד"ר ארליך אורי

ד"ר ארליך אורי

מומחיות: מיילדות וגניקולוגיהתת התמחות: הר”י, האיגוד הישראלי למיילדות בגינקולוגיה. החברה לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה רקע ותקציר

קראו עוד »
תמונה של ד"ר שקמה בר-און

ד”ר שקמה בר-און

מומחיות: גינקולוגיה ומיילדות תת התמחות: היסטרוסקופיה רקע ותקציר מנהלת המרכז לבריאות האישה ואשפוז יום גינקולוגי באיכילוב.

קראו עוד »
תמונה של ד"ר ארנון אגמון

ד"ר ארנון אגמון

מומחיות: מיילדות וגינקולוגיהתת התמחות: אולטרסאונד במיילדות גינקולוגיה ופריון זימון תור לבדיקת מי שפיר רקע ותקציר

קראו עוד »

TLV מדיקל סנטר

מרכז כירורגי רב תחומי, המציע סטנדרט טיפולי מן השורה הראשונה מכל היבט: אנושי, שירותי, רפואי וטכנולוגי. המרכז נוסד בשנת 2015 על ידי ד"ר מיכאל ברר ועינב אדיב-ברר והינו בבעלות פרטית ובפיקוח משרד הבריאות.

טיפולים נוספים - גינקולוגיה

דליפת שתן במאמץ
דליפת שתן במאמץ

בריחת שתן במאמץ – למה זה קורה? יתרונות כסא ה- BTL EMSELLA יתרונות טיפול בלייזר FEMILIFT סוגי דליפת שתן במאמץ כיצד לאבחן דליפת שתן במאמץ

למידע נוסף >>
בריחת שתן
דליפת שתן

מה נחשב לדליפת שתן כיצד הגוף שולט בסוגרים? אוכולוסיות סיכון גורמי סיכון מתי להתייעץ עם מומחה ? 5 הסוגים של דליפת שתן כיצד לטפל בבריחת

למידע נוסף >>
הפלה יזומה - תמונה ראשית
הפלה יזומה

מהי הפלה יזומה הסיבות להפסקת הריון תהליך הפלה יזומה הקריטריונים להפסקת הריון מהן הזכויות שלך דרכים להפסקת הריון הרופאים שמבצעים את הניתוח מהי הפלה יזומה

למידע נוסף >>

קופות החולים וחברות הביטוח שבהסדר

גינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ד”ר שקמה בר-און

פרופ' ישראל מייזנר

ד”ר ליאור דרוקר

לקביעת תור פרטי ומהיר

או השאירו פרטים

פרופ' רפפורט הרי

פרופ' הדני משה

פרופ' בן אמיתי

פרופ' אוריאל איתן

ד״ר שלומית קורן

פרופ' שגיא הרנוף

ד״ר רני ברנע

דר' רוברטו שפיגלמן

ד״ר קרן רגב

ד״ר נעה אפרת בן ברוך

ד״ר חובב תבור

ד״ר זאב קציר

ד״ר אבי גולדפרב

ד״ר אהרון מנחם

ד״ר ארנון אגמון

מומחים בגינקולוגיה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

מומחים בכירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

כירורגיה פלסטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​