איחוי קרום הבתולין

איחוי קרום הבתולין

איחוי קרום הבתולים מתאפשר בתהליך דיסקרטי מהיר ופשוט, שאינו מצריך אשפוז. תהליך זה מאפשר לנשים המעוניינות לשחזר את קרום הבתולים שלהן – מכל סיבה וצורך  – לעשות זאת.

יש נשים שחשוב להן להגיע ליום נישואיהן כאשר קרום הבתולים שלהן שלם. לכן אם קיימו יחסי מין לפני הנישואין, או שקרום הבתולין נקרע כתוצאה ממכה באזור, מחדירה של חפץ בשוגג או במכוון, הרי שניתן לשחזר את הקרום ולחזור למצב בו קיים קרום בתולים כקרום המקורי. כמו כן קיימים מצבים בהן נשים נולדות ללא קרום בתולין כלל, ולעיתים גם הן מעוניינות ביצירה של קרום בתולין חדש.

ב-TLV מדיקל סנטר נערכים טיפולים גניקולוגים שונים לרבות איחוי קרום הבתולין. אנחנו מקפידים להעניק לכל אחת ממטופלינו שירות מקצועי על ידי צוות גניקולוגי מומחה, תוך שימת דגש חזק על יחס אישי. טיפולים אלה, כמו כל הטיפולים אצלנו, נערכים בדיסקרטיות מלאה.

מהו קרום הבתולין

קרום הבתולין נמצא בפתח הנרתיק. קרום זה (עור דק) נוצר בתהליך ההתפתחות של העוברית – בחודש החמישי. הקרום הינו רקמה רירית, דקה וגמישה, המהווה שריד של רקמת תאים המצויה בנרתיק. צורתו של הקרום דומה לצורה של סהר. כאשר קרום זה תקין, מתאפשרת בו חדירה של נוזלים בעת קבלת המחזור החודשי.

לקרום הבתולין אין ממש חשיבות פונקציונאלית, ולמרות זאת יש נשים אשר חשוב להן לשחזרו. סביר להניח כי הרקע לכך הוא חשיבותו של קרום הבתולין בתרבויות שונות בהן נהוג כי אישה צריכה להגיע ליום נישואיה בעודה בתולה. קיום של קרום הבתולין באותן תרבויות מסמל טוהר.

האם קרום הבתולין נעלם לאחר חדירה?

כאשר מקיימים יחסי מין מבוצעת קריעה של קרום הבתולים. זהו מצב בו נוצרים חתכים ופתחים בקרום, המאפשרים ביצוע חדירה. חשוב לציין כי הליך זה אינו מעלים את קרום הבתולין, ונשארות שאריות קרום מסביב לפתח הנרתיק. המצאות שאריות אלו מאפשרות למעוניינות בכך לעבור ניתוח לאיחוי של קרום הבתולין בניתוח.

מהו ניתוח איחוי קרום הבתולין?

במסגרת ניתוח איחוי קרום בתולין מתבצע שחזור של הקרום, טרם “קריעתו”. הקרום, כאמור, יכול להיקרע מיחסי מין אך גם מסיבות אחרות. במסגרת הניתוח תהה המטופלת שרויה תחת הרדמה מקומית כאשר בתהליך קצר (כ- 20 דקות) מתבצעת תפירה של דופן הנרתיק, במטרה ליצור קרום בתולים חדש. בניתוח נעשה שימוש בחוטי תפירה מיוחדים אשר מתמוססים בעצמם בימים שלאחר הניתוח, ולכן אין צורך להגיע להסרת התפרים. בתום הניתוח תידרש המטופלת להתאוששות קצרה, ואין כל צורך לאשפוז.

איחוי קרום הבתולים - תופעות לוואי

כבכול תהליך כירורגי אחר, גם לניתוח מסוג איחוי של קרום הבתולין עשויות להיות תופעות לוואי. במרבית המקרים ניתוח זה אינו גורר בעקבותיו תופעות לוואי מיוחדות, להוציא תחושות אי נוחות וכאבים קלים לאחריו.

איחוי קרום הבתולין - הפתרון הדיסקרטי

תהליך של איחוי קרום בתולין הוא תהליך דיסקרטי לחלוטין. נשים אשר עוברות את הליך זה יכולות להיות סמוכות ובטוחות כי לא ניתן יהיה לדעת בשום צורה כי עברו את ההליך, ובעת קיום יחסי המין תהיה תחושה הזהה לתחושה של קריעת קרום בתולין מקורי.

הרופאים שמבצעים את הניתוח

המרכז הרפואי TLV מדיקל סנטר מצויד במיטב החידושים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר לביצוע ההליך של איחוי מי שפיר, וזאת, כמובן, לצד הרופאים ואנשי המקצוע המובילים בתחום.

את מוזמנת לפנות אלינו לקבלת לפרטים נוספים או לקביעת תור

ד”ר גלעד רטן

מומחיות: מיילדות וגינקולוגיה תת התמחות – היסטרוסקופיה רקע ותקציר סיים התמחות ברפואת נשים בבית החולים

קראו עוד »

ד”ר שקמה בר-און

מומחיות: גינקולוגיה ומיילדותתת התמחות: היסטרוסקופיות רקע ותקציר מנהלת המרכז לבריאות האישה באיכילוב.מומחית בגינקולוגיה ומיילדות.מתמחה בהיסטרוסקופיות

קראו עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​!